MONTÁŽ LEŠENÍ
 

Specializujeme se na zajištění komplexního lešenářského servisu pro výrobce lešení, profesionální stavební firmy nebo koncového zákazníka občanské veřejnosti. Služby jsou tak poskytovány v celém spektru poptávky bez výhrad, tj. nejen firemní klientele v oblasti stavebního odvětví při realizaci zakázky, ale i koncovým subjektům občanské veřejnosti při realizaci jejich projektu rekonstrukčních prací.PŮJČOVNA LEŠENÍ

Lešení je chápáno jako dočasná stavební konstrukce, která se zřizuje na staveništi pro potřeby podpory bezpečné a podpůrné práce ve výškách vně i uvnitř budov. Všeobecná pravidla určují, že finální skladba lešení v místě montáže by měla být co nejjednodušší, bezpečné struktury, řádně uchycena i stabilizována a především disponovat dostatečnou nosností.PŮJČOVNA STAVEBNÍCH VÝTAHŮ

Nabízíme k pronájmu stavební hliníkové výtahy produkce německého výrobce GEDA. Jedná se o nejznámějšího výrobce stavebních výtahů na trhu. Dlouholetá výrobní tradice a vyspělé technologie dělají ze společnosti GEDA celosvětovou jedničku. O jejích kvalitách a oblíbenosti u zákazníků bezpochyby svědčí skutečnost, že název GEDA je již používán jako synonymum pro stavební výtah. Pokud tedy potřebujete stavební výtah, který dokáže přepravovat materiál, tato značka je tou nejlepší volbou.
PŮJČOVNA POJÍZDÝCH ALU VĚŽÍ

Pojízdné hliníkové lešení je ideálním řešením v případech, kdy nepotřebujete rozsáhlé lešenářské systémy, ale naopak rychlé, mobilní lešení, se kterým se snadno manipuluje a je nenáročné na prostor.

Další nezpochybnitelnou výhodou hliníkového lešení je snadná montáž (a to i pro laiky). Jednotlivé prvky jsou tuhé i robustní a to při současném zachování nízké poměrné hmotnosti (díly jsou lehké a mají vysokou torzní tuhost). Zároveň kolečka umožňují přesunutí v prostoru na jinou pozici stavby. Dále je možná rychlá montáž a demontáž celé věže a její sklizení před odcizením do chráněného prostoru. Vítaná je též možnost přepravy na přívěsném vozíku za osobním autem a příznivá cena denního nájmu.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.