• GUMOVÉ SHOZY KANGURO

  Součástí námi poskytovaných služeb je možnost zápůjčky pryžových shozů na suť, které mají bohaté uplatnění při výstavbě celé řady stavebních projektů. Shozy umožňují především transport mnohého stavebního odpadu z vyšších pater budov přímo do přistavěného kontejneru nebo na místo určené pro jeho shromažďování u paty budovy v úrovni přízemí. Využitím shozu nezpochybnitelně bývá docíleno ekonomicko - efektivnějšího přístupu v přesunu zbytkového i nechtěného odpadu, jelikož vhodné umístění shozu zjevně zvyšuje zároveň produktivitu práce všech dotčených pracovníků tím, že snižuje vynaloženou energii i potřebný čas na zajištění nezbytného transportu odpadu, tedy výrazně se zrychluje veškerý přesun stavebního odpadu z vyšších pater budov. Zároveň se eliminují i rizika poškození chodeb, schodišť domů a dotčených staveb.

  Gumová pryž nezpochybnitelně výrazně tlumí hluk padajícího materiálu a především, instalovaný tubus shozů v místě stavby, značně omezuje vznikající prašnost, čímž jako celek přispívá ke zlepšení životního prostředí na stavbách v jejich bezprostředním okolí a usnadňuje dodržení obecně platných hygienických předpisů týkajících povolených limitů. Shozy Kanguro, dodávané na světový trh španělskou firmou Fiel-Kanguro, jsou jediné shozy sutě na světě, které jsou vyrobeny z gumy a oproti klasickým plastovým shozům mají mnohé výhody. Velká výhoda je v pružnosti gumového materiálu a v jeho odolnosti. Nárazy jsou, na rozdíl od plastů, absorbovány pružnými deformacemi bez prasklin. Gumové shozy jsou tedy dostatečně pružné, aby zamezily tomuto účinku, ale i dostatečně pevné, aby je padající materiál nerozřezal.

  Trvanlivost: Použitý materiál je podobný, jako u pneumatik a vydrží roky velmi náročného používání. Velká výhoda je v pružnosti gumového materiálu a v jeho odolnosti. Nárazy jsou, na rozdíl od plastů, absorbovány pružnými deformacemi bez prasklin. Gumové shozy jsou tedy dostatečně pružné, aby zamezily tomuto účinku, ale i dostatečně pevné, aby je padající materiál nerozřezal. Je tak dosaženo delší životnosti.

  Tlumení hluku: Gumový materiál není zdrojem hluku při dopravě materiálu sloupcem shozů. Lze je označit takřka za nehlučné, což je velice důležité především na staveništích v městské zástavbě, při práci v nemocnicích a léčebných zařízeních.

  Bezpečnost: Nevznikají velké díry ve sloupci shozů, takže je zamezeno náhlému vypadávání materiálu a ohrožení bezpečnosti na staveništi.

  Zesílené ocelové řetězy: Možné velké pracovní zatížení řetězu.

  Snadná manipulace: lehké, snadno přepravitelné, rychle a snadno lze provést montáž.

  Zesílené žebrováním: Žebrovaná vnitřní část chrání před opotřebením a protržením.

  Kvalitní materiály: Např.: řetězy a závěsy jsou žárově zinkované.

  Jedinečnost materiálově - technologického řešení: Jsou to jediné shozy sutě na světě, které jsou vyrobeny z gumy a nabízejí tak výrazně vyšší kvalitativní vlastnosti než běžné plastové shozy.

  Využití: Je zde možné nasazení jak na šikmé, tak ploché střeše.

  celková délka 1 050 mm
  užitná délka 1 950 mm
  vnitřní maximální průměr 1 510 mm
  síla stěny 1 110 mm
  hmotnost 1 114 kg
  řetěz DIN 763 Ø 118 mm
  háky Ø 111 mm
  Kruh kotvení s úchyty řetězů Ø 400 mm x 6 mm
  Maximální výška instalace 1  140 m

  1972925516083850 2028956148496859136 n
  obr 36
  variomax
 • STAVEBNÍ PODPĚRY

  Stavební podpěry lze použít samostatně nebo jako součást stavebního bednění. Stavební podpěry vynikají vysokou kvalitou zpracování, pevností, tuhostí a přesností nastavení požadované výšky. Vhodné pro stavebníky při stavbách rodinných domů svépomocí nebo při rekonstrukci objektů. Jedná se o levné a efektivní řešení pro malé stavební firmy nebo zednické party. Nejběžněji se užívají jako podpora bezpečného podepření konstrukce stropů nebo bednění stavebních otvorů. Neriskujte nebezpečí zranění nebo nedokonalého výsledku vaší práce s alternativním řešením. Podpěrné stojky jsou přesně to, co potřebujete a my vám to dodáme.

  • Základní informace o podpěrách
  • Zabezpečení proti posuvu vnitřní trubky.
  • Hlavová a patní platle 110 x 110 x 6 mm.
  • Průměr vnitřní trubky: 60 mm
  • Průměr vnější trubky: 75 mm
  • Průměr čepu: 15 mm

  Stojka ocelová lakovaná 227 – 410cm 8-15kN, 11kg

  Při odběru 50 ks stavebních podpěr je dispozici klec pro přepravu nebo uskladnění stavebních podpěr zdarma.

  Max. zatížení boxu 15 kN, je vybaven 4 háky pro přemísťování jeřábem, spodní výška boxu 12 cm.

  stojky

Poptávkový formulářPole označená hvězdičkou(*) jsou povinná

Lze nahrát pouze soubory dokumentů a obrázků. Velikost nahrávaného souboru je maximálně 10 MB.

Designed by www.frantisek.eu

© Copyright 2021 MONTYS CZ s.r.o. All Rights Reserved.